سبد خرید خالي مي باشد

کیت موزیکال - تبدیل جعبه هدیه ساده به جعبه کادو موزیکال با آهنگ دلخواه

کیت موزیکال

کیت موزیکال، ابزاری تحت عنوان "جادوی موسیقی" است که به شما این امکان را می‌دهد هر جعبه هدیه‌ای را به جعبه‌ای موزیکال با آهنگ دلخواه تبدیل کنید. با استفاده از این کیت، شما می‌توانید حرف دلتان را با آهنگ دلخواهتان به عزیزانتان بگویید و آنها را سوپرایز کنید.

استفاده از کیت موزیکال بسیار ساده است. ابتدا کیت را با کابل شارژ گوشی به کامپیوتر یا لپ تاپ وصل کنید. سپس آهنگ مورد نظرتان را داخل حافظه کیت کپی کنید. به وسیله چسب دو طرفه‌ای که روی هولدر کیت چسبیده است، کیت را به دیواره جعبه هدیه یا باکس گل مورد نظرتان متصل کنید.

وقتی که مخاطبتان جعبه را باز کند، جادوی موسیقی آغاز می‌شود. آهنگ دلخواهتان به صورت خودکار پخش می‌شود و مخاطبتان را به دنیای موسیقی می‌برد. این تجربه بی‌نظیر و جذاب، در ذهن و قلب عزیزانتان به یادگار خواهد ماند.

موسیقی کیت موزیکال با طراحی شیک و زیبا، به هر هدیه‌ای جلوه ویژه‌ای می‌بخشد. این کیت قابلیت اتصال به انواع جعبه‌های هدیه و باکس‌های گل را دارد، بنابراین می‌توانید آن را به هر نوع هدیه‌ای که دوست دارید متصل کنید. همچنین، کیت موزیکال با 2 باتری قلمی کار می‌کند، بنابراین نگرانی بابت شارژ باتری ندارید و می‌توانید از آن به طور مداوم استفاده کنید.

با این کیت موزیکال، هر هدیه‌ای به یک تجربه‌ی موسیقیایی شگفت‌انگیز تبدیل می‌شود. بنابراین، با استفاده از این کیت، هدیه‌ی خود را به یک تجربه‌ی فراموش‌نشدنی و خاص تبدیل کنید و عزیزانتان را با موسیقی مورد علاقه‌شان شگفت‌زده کنید.

نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه