سبد خرید خالي مي باشد
باکس موزیکال از کجا بخرم

جعبه موزیکال از کجا بخرم؟ اکثر جعبه موزیکال های موجود در بازار دارای مکانیزم مکانیکی برای پخش یک آهنگ پپیشفرض می باشند و شما قادر به انتخاب آهنگ دلخواه تان روی آن نیستید.

ما در این وب سایت، محصولی به نام کیت موزیکال ارائه می دهیم که علاوه بر قابلیت نصب روی اکثر جعبه های کادو و باکس های گل، امکان انتخاب و تغییر آهنگ دلخواه شما را دارد.

این کیت الکترونیکی بوده و براحتی به کامپیوتر یا لپ تاپ وصل می شود و شما می توانید به راحتی مانند یک حافظه فلش، آهنگ مورد نظرتان را روی کیت موزیکال کپی و به جعبه هدیه یا باکس گل تان متصل کنید.

همچنین تعدادی جعبه هدیه موزیکال و باکس گل موزیکال آماده داریم که می توانید بدون اینکه لازم باشد به بازار بروید از طریق همین وب سایت تهیه کنید. پیشنهاد می کنیم حتما باکس تایپوگرافی موزیکال ما که جدیدترین و زیباترین سری محصولات ما هستند را ببینید. 

تمام محصولات با آهنگ درخواستی شما ارسال می شود و اگر بعد از ارسال محصول، مایل به تغییر آهنگ بودید براحتی می توانید خودتان نسبت به تغییر آهنگ کیت موزیکال اقدام کنید. کار با این کیت بسیار راحت می باشد. تنها کافیست کیت موزیکال را از جا خودش خارج کرده و توسط کابلی که همراه محصول هست به کامپیوتر یا لپ تاپ وصل کنید و آهنگ تان را با نام 00001 و پسوند mp3 داخل کیت کپی کنید (دقیقا مثل یک حافظه فلش) و کیت را سر جای خودش در جعبه برگردانید. به همین راحتی آهنگ کیت عوض می شود. 

یک پیشنهاد ویژه: امکان میکس پیام تبریک شما در ابتدای آهنگ مورد نظرتان بصورت رایگان برای شما عزیزان که محصولات ما را خریداری کنید وجود دارد. برای دیدن نمونه میکس های انجام شده به جعبه موزیکال عاشقانه بروید.